hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız tasarım odaklı başladığı iş hayatında, inovatif ve profesyonel mimar kadrosuyla fark yaratmıştır. Özgün, fonksiyonel ve estetik mekan tasarımları, uygulamadaki titizliği, hızlı ve zamanında iş teslimiyle yerli ve yabancı bir çok müşterisinin takdirini kazanmış, böylece sektörde öne çıkmış ve kalıcı bir yer kazanmıştır.Firmamız, konusunda uzman, genç ve dinamik personeli ile takım çalışmasına büyük önem vermektedir. Üretim tesislerimizde son teknoloji, modern makineler kullanmaktadır. Üretimde amacımız toplam kalitedir.

Misyonumuz

Kaliteli,Standart ve özgün ahşap yataklar üreterek, Türkiye kökenli bir dünya markası haline gelmek. Kalite çizgisinden tasarım özgürlüğüne,fark yaratan Selenga markasını tüm dünyaya ismiyle aranılan bir noktaya getirmek.

Vizyon

Üretimden,pazarlama ve dağıtıma,bütün aşamalarda üstün iş ahlakına uymak ve dürüst çalışma ilkelerini harfiyen uygulamak. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda,en iyi olmak için yüksek bir motivasyonla,ürün ve hizmetten taviz vermeden,çalışarak el birliğiyle başarıya ulaşmak.Profesyonellikle huzurlu bir iş ortamını birleştirerek, takım ruhuyla çalışmak ve idealleri yakalamak için her gün bir adım daha atmak

selenga4a